תיירות טרנספורמטיבית Transforming Tourism

תיירות טרנספורמטיבית ISRAEL -Transforming Tourism

 

הדרך חכמה מההולך בה.

לפני 7 שנים בדיוק, בשנת 2012, אחרי משבר אישי- בריאותי שעברתי, סיימתי לעבוד כשכירה ופרשתי כנפיים. מי היה מאמין שאחרי 7 שנים, אכתוב לכם את הפוסט החושפני הזה. בטח, אני, לא הייתי מאמינה.

אבל. הנה זה כאן בבקשה. הייתי בת 38, והרגשתי חנק. איך עושים את זה? איך מוצאים איזון בין בית ומשפחה לבין הגשמה מקצועית? התחושות והקושי עלו במעלה הגרון. עד ששם התפתח לו גידול, בבלוטת התריס, גידול שהיה למזלי שפיר. סחבתי את זה כנראה יותר מידי זמן. וכך במהלך ההריון האחרון וגם אחריו, למרות הקושי, המשכתי לנסוע כל יום שעה הלוך ושעה חזור ולעבוד משרה מלאה עם 5 בנות בבית ותחושה ברורה שמשהו לא בסדר, לא איתי, אלא עם החיים האלו. 

וכך בלי שמץ של מושג מה הלאה- יצאתי לעצמאות, עם ביטחון ביכולות המקצועיות שלי בתחום של שיווק תיירותי. החלטתי להתמקד בעסקים קטנים ובינוניים בעמק יזרעאל ועמק המעיינות. וזה מה שאני עושה באהבה גדולה גם היום. האיזון חזר אליי בענק וגם העסק צמח פי 3.  אבל היום, אחרי 7 שנים אני רוצה לחלוק אתכם תובנה על סוג התיירות שאותה אני פוגשת ומייצגת באהבה גדולה.תיירות טרנספורטיבית.

מה זה תיירות טרנספורטיבית?

זו תיירות שיש לה תפקיד.תיירות שמטרתה היא לא רק הנאה.תיירות שמעירה. מעוררת השראה. מחברת לב אל לב. 

בין אם הוא ממגזר כזה או אחר.... בין אם המטייל הוא מלוד, קריית מלאכי, סין ....או גרמניה.....אין לתיירות הזו גבולות. היא פורצת כל גבול ופוגשת את הרגשות.

השטח  והעשייה הביאו אותי להבין שזה מה שאני עושה ואלו האנשים והחוויות והתוכן אליהם אני נמשכת ואותם אני משווקת. מה שקורה במפגשים של הקבוצות עם האנשים במיזם "העמק הוא חלום- מאז ועד היום". זה קסם.

פשוט כך!!!! נוצר חיבור מלב אל לב. ומתעוררת השראה. 

התיירות הטרנספורמטיבית, פועלת ב- 3 רבדים:

1. אני.

היא מחברת אותי אל עצמי. אל החלומות, השאיפות. היא פותחת שאלה. אותה שאלה חשובה- שכל אדם צריך לשאול את עצמו- מי אני ומה התפקיד שלי בעולם? מהי תרומתי המשמעותית?

2. מערכות יחסים.

שלי עם הסביבה- משפחה. שכנים.התיירות הטרנספורמטיבית מחברת אותנו זה אל זה, או אל מגזרים שונים. במיקרוקוסמוס שלנו כאן, בעמק, היא מפגישה את המטיילים עם סיפורי האנשים וסיפורי ההגשמה הפרטיים ביותר- בבית שאן, במגדל העמק, בכעביה, זרזיר, הרדוף, משמר העמק, אלוני אבא ועין השופט......עם מוסלמי, נוצרי, יהודי, בדואי....עם דתי, חילוני, חרדי.....

3. אמונה. 

היא מפגישה את המטייל עם שאלת האמונה- במה שזה לא יהיה- בבריאה. בקב"ה, בעצמי, בטבע ....כל אחד על פי אמונותו. 

נשמח לקבל את פנייתכם ולבנות לכם טיול או חגיגה משפחתית חשובה, שתשלב ערך מוסף והשראה.

תודה על הזכות לחבר ולהתחבר.

"כולנו זקוקים לחסד. כולנו זקוקים למגע"

אלה פרסבורגר

 

לקבלת פרטים- נא למלא את הטופס כאן- תודה : )