יוצאים לאור השנה

יוצאים לאור ~ חג חנוכה שמח!

 

לכבוד חג החנוכה שחוץ מזה שהוא חג משפחתי, מקסים וטעים, לחג הזה יש מסר אחד שכולנו אמנם מכירים אבל חשוב להזכיר אותו היום, כאשר נדליק את הנר הראשון בחנוכייה.

אז מהו המסר? חשוב שכל אחד מאיתנו ישאל את עצמו בימי החג- מה הייתי רוצה השנה לעשות כדי להאיר את חיי, את חייהם של ילדיי, בן זוגי  ואת חייהם של האנשים והסביבה בה אני פועלת.

בחרתי לשלוח לך 2 קישורים רלוונטיים לכבוד החג:

1. לינק לכתבה מעניינת וחשובה של ד"ר גיל יוסף שחר MD- (שבאופן כללי כדאי לעקוב אחריו יחד עם עוד עשרות אלפי אנשים) הוא הקים את המרכז לרפואת הרמב"ם, ובכתבה הזאת הוא מדבר על תפקידו של ה"שמש" בחנוכייה ואיך תפקידו של "הפועל הפשוט" =השמש,  שמדליק את נרות החג, מתחבר למהותנו. כאן

2. לינק להזמנה למפגש היכרות עם המיזם "העמק הוא חלום מאז ועד היום" שיתקיים ביום ו' ה- 29.12. המפגש מתאים לבעלי עסקים תיירותיים מהעמק שרוצים להאיר ולהגדיל את כמות הקבוצות שמגיעות אליהם,  שיש להם סיפור/ תוכן /פעילות שיש בה מסר וערך למי ששומע או חווה אותה או טועם אותה..... שהשיווק והמכירות לקבוצות זקוק ליד מקצועית שתטפל בתחום הזה על מנת שהתוצאות העסקיות יראו מגמה ברורה של גידול משמעותי. 

המיזם קולט אל שורותיו בכל רבעון 3 עסקים נוספים בלבד, כי כל עסק נוסף שנכנס דורש השקעה גדולה מאד בלימוד והיכרות ואז שיווק ומכירה לסוכנים, מפיקים ומורי דרך בתיירות פנים ותיירות נכנסת. לכן מספר המקומות במפגש ההיכרות מוגבל. כל הפרטים וההרשמה בלינק כאן.

מאחלת לך חג חנוכה מואר ושמח 

כל טוב

אלה פרסבורגר

 

 

"הפחד הנורא שלנו, אינו שאנחנו לא מתאימים או לא מספיקים.

"הפחד העמוק שלנו הוא, שאנחנו בעלי עצמה מעבר למה שניתן לתאר. זה האור שלנו, לא החושך, שמפחיד אותנו ביותר.

אנחנו שואלים את עצמנו, מי שאני שאהיה גאון, נפלא, מוכשר ומקסים? למעשה, מי אתה שלא תהיה...?

בשחקך משחק קטן, אינך משרת את העולם. אין שום דבר מאיר עיניים בהתכווצויות ובהצטמצמויות, כך שאנשים לא ירגישו חסרי ביטחון על ידך....

זה לא בתוך חלק מאתנו בלבד, זה נמצא בכל אחד, וככל שניתן לאורנו להאיר, אנחנו בלא להיות מודעים לכך, נותנים את הרשות לאחרים לעשות זאת. כשאנחנו משוחררים מפחדנו שלנו, נוכחותנו משחררת, באופן אוטומטי, אחרים".

נלסון מנדלה