מקום של חלום ~

העמק הוא חלום ~מאז ועד היום

 

החיים שלנו כל כך קצרים, בגילי כבר יודעת שיום עף כמו דקה, עשור כמו שעה, והנה אני בת 43, אימא ל- 5 בנות מתוקות, בעל, בית, סטנדרטיזציה שכזאת של משפחה נורמאלית, ובתוכה מוצאת את עצמי, כבר שנים,  נשאבת, נמשכת, מתמגנטת לאנשים אמיצים, ששמים "קצוץ" על כל הכללים, ובקול פנימי שקורא להם, הולכים, ועושים שינוי, או מתמסרים לתשוקתם בכמעט 100%. האנשים האלו חיים על "אדי אנרגיה", פועלים כ"חסרי גיל", ההליכה שלהם היא ריצה (מניסיון של כמה פעמים שיצא לי להקשיב להם תוך כדי הליכה, כשאני "מדדה" והם רצים.....), העיניים יוקדות במבט של "משימה שעוד צריך לסיים", אבל המשימה, היא משימת חייהם. מלאת הערכה לאנשים האלו, יצרתי לכבודם את הפרויקט.

אני אוהבת לפגוש את האנשים האלו, אני לומדת מהם, אני מקבלת מהם משהו שקשה לי להסביר במילים, אני שואפת כנראה בתוך ליבי להיות כזאת, ולא "להזדקן" בנשמה (כי הם הרי...חסרי גיל, בחיי!~!), לא להתכופף למוסכמות, ולהמשיך באומץ להקשיב לקולות הפנימיים שעד כה, כאשר הקשבתי להם, הרגשתי אמנם קושי ופחד גדול, מעורבב עם אומץ, גם כשהקול היה חלש, ולא ברור.....ויחד עם זאת, אני שמחה וגם גאה בי, על כל פעם ופעם שהקשבתי לקול הזה בתוכי ובזכותו הגעתי לנקודה הזאתי.

היות ואני עוסקת בתחום של פיתוח תוכן וקידום שיווקי בענף התיירות, המסע האישי שלי בחיים האלו, לוקח אותי, למחוזות האלו, שיותר ויותר מעניין ומושך אותי, וקורא לא רק לי.

 

אז ככה...

~ אחשוף כל פעם סיפור כזה, על מקום אחר, על אדם אחר, שהעז ועשה מעשה, הקשיב לקול הפנימי שבתוכו והלך והגשים והקים את המקום התיירותי שאותו רצה להקים ובו רצה להעביר את המסר האישי והסיפור האישי שלו לעולם.

מקווה שתיהנו גם אתם, תקבלו השראה ותפיקו את מה שאתם צריכים כשתעקבו אחרי הסיפורים של האנשים האלו במסע החיים האישי שלכם.

וגם , לא פחות חשוב שתיהנו כמוני מהדרך : )

באהבה גדולה,

אלה פרסבורגר